תוכנית קרב למעורבות בחינוך


נבחרות רובוטיקה בהר ברכה הפועלות במסגרת תכנית קרב זכו בפרסים בתחרות רובוטיקה.
 במהלך השנה פעלה תכנית רובוטיקה בשיתוף תכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת א.ש בינה בהר ברכה. במהלך התכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה, תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים: אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה, במטרה ליצור הבנה ולעורר את הסקרנות הטבעית של התלמידים. 
נבחרות הרובוטיקה של בתי הספר נטלו חלק  בתחרות הרובוטיקה שהתקיימה בכפר הירוק ביום שישי (16/06), במהלך התחרות אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון, הציגו הנבחרות בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה נהירה ומעוררת השתאות.
 נבחרת תלמידות כיתה ד' זכתה בפרס "גיבורות הלגו", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר ההבנה והידע שלה ביסודות בניית הלגו, סייעה לבניית דגם יציב ואיתן". עוד ציינו השופטים כי "הקבוצה הציגה דגם לגו אשר הראה שמירת טבע עבור דובי פנדה, בצורה צבעונית ומפורטת ואף שילבה תכנות בצורה יצירתית בסביבה זו, כל הכבוד!".
 נבחרת תלמידי כיתה ג'-ד' זכתה בפרס "המחקר המעמיק", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר חקרה את נושא האתגר השנתי לעומקו והפתיעה את הבוחנים במידע חדש ומעניין". עוד ציינו השופטים כי "בחרתם חיה מאוד מיוחדת ומעניינת וחקרתם אותה לעומק. עבודת המחקר, עבודת הצוות, הדגם והתכנות היו מרשימים מאוד, כל הכבוד!".

 

פורסם בתאריך - 20/06/2016 בדף הפייסבוק - תכנית קרב מעורבות בחינוך - למעבר לדף לחץ כאן