נבחרות רובוטיקה מבאר יעקב זכו בפרסים בתחרות רובוטיקה.


נבחרות הרובוטיקה מבית ספר אילן רמון ומבית חינוך תלמים נטלו חלק בתחרות הרובוטיקה אשר התקיימה בכפר הירוק ביום שלישי (27/06), במהלך התחרות אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון, הציגו הנבחרות בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה ברורה, נהירה ומעוררת השתאות.
נבחרת בית הספר אילן רמון בבאר יעקב זכתה בפרס "המאמץ", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר השקיעה מאמץ משותף יוצא מן הכלל לכל אורך הפעילות וביום התחרות". עוד ציינו השופטים כי "השליטה שלכם בתכנות מרשימה. מעריכים מאוד את רוח הצוות והנחישות שלכם, אתם צוות מעולה ואנו מקווים לראות את תוצרי עבודתכם גם בשנה הבאה!".

נבחרת בית החינוך תלמים בבאר יעקב זכתה בפרס "מוחות חקרניים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר גילתה סקרנות ועניין יוצא דופן בנושא עבודת החקר שעליה מתבסס הדגם". עוד ציינו השופטים כי "הפגנתם ידע רב בחקר שלכם, היה מאוד מרשים לראות את עבודת הצוות שלכם ולשמוע את העובדות המעניינות שגיליתם!".

במהלך השנה פעלה בבתי הספר תוכנית רובוטיקה בשיתוף תוכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת א.ש בינה. במהלך התוכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה, תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים: אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה, במטרה ליצור הבנה ולעורר את הסקרנות הטבעית של התלמידים.

פורסם בתאריך -28/06/2017 בדף הפייסבוק מועצה מקומית באר יעקב למעבר לדף לחץ כאן