נבחרות רובוטיקה מבית ספר בגין ולווין זכו בפרסים בתחרות רובוטיקה


נבחרות הרובוטיקה של בית הספר בגין ולווין בבית שמש זכו בפרסים בתחרות הרובוטיקה שהתקיימה ביבנה. במהלך התחרות, אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR  FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה נהירה ומעוררת השתאות.

בטקס הסיום של התחרות, העניקו  השופטים לנבחרת בית ספר בגין את פרס "הבונים היצירתיים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר יישמה רעיון חדשני ויצירתי בבניית הדגם".

ולנבחרת בית ספר לווין העניקו השופטים את פרס "כוחות מאוחדים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הפגינה רוח צוות ייחודית הן בחלוקת התפקידים בבניית התוצרים והן באווירת הקבוצה שכללה הקשבה וכיבוד דעותיהם של חבריה".

נושא תחרות הרובוטיקה השנה הוא "חסכון במים",  התלמידים חקרו את הנושא, חברי הנבחרת הציגו את עבודת החקר והממצאים שגילו  על גבי פוסטר מעוצב ובנוסף בנו ותכנתו דגם רובוטי.

במהלך השנה פעלה בביתי הספר תוכנית רובוטיקה בשיתוף  תוכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת א.ש בינה. במהלך התוכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה, תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים: אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה, במטרה ליצור הבנה ולעורר את הסקרנות הטבעית של התלמידים.

נבחרות רובוטיקה מבית ספר בגין ולווין

נבחרות רובוטיקה מבית ספר בגין ולווין