תכנית קרב למעורבות בחינוך


במהלך השנה פעלה תכנית רובוטיקה מטעם תכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת א.ש בינה במגוון בתי ספר יסודיים. במהלך התכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה, תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים: אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה, במטרה ליצור הבנה ולעורר את הסקרנות הטבעית של התלמידים. 
מספר בתי ספר הקימו נבחרות רובוטיקה אשר נטלו חלק בתחרות רובוטיקה. במהלך התחרות אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון - מכון טכנולוגי לישראל | Technion, הציגו הנבחרות בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה ברורה, נהירה ומעוררת השתאות.
בטקס הסיום של התחרות, העניקו השופטים לנבחרת בית ספר ניצני המדע רחובות, העניקו השופטים את פרס " MISSION MOON ", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר בחרה, חקרה ובנתה דגם המציג את רוח האתגר כפי שחזו יוצריו". 
לנבחרת בית הספר הרצוג רחובות, העניקו השופטים את פרס "גיבורי הלגו", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר ההבנה והידע שלה ביסודות בניית הלגו, סייעה בבניית דגם יציב ואיתן". 
לנבחרת כיתות ב' מבית ספר רמון באר יעקב, העניקו השופטים את פרס "פרזנטציה מושקעת ", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר השקיעה בהצגת התוצרים". 
לנבחרת כיתות ג-ד מבית ספר רמון באר יעקב, העניקו השופטים את פרס "כוכבים עולים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר תפסה את תשומת לב הבוחנים והם מצפים לראות ממנה דברים גדולים בעתיד". 
לנבחרת כיתות ג מבית חינוך תלמים - באר יעקב, העניקו השופטים את פרס "הפוסטר המרשים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר יצרה פוסטר מרשים ומדויק תוך כדי שימת דגש על כל חלקיו". 
לנבחרת מבית ספר "דביר" חולון, העניקו השופטים את פרס "הפוסטר המקורי", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר הציגה באופן מיוחד ומושקע את חברי הקבוצה, תהליך העבודה והדגם שבנתה". 
לנבחרת בית הספר איתמר נתניה, העניקו השופטים את פרס "מהנדסי הלגו", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר בנתה דגם תוך שימת תשומת לב והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר". 
לנבחרת בית ספר בגין בית שמש, העניקו השופטים את פרס "אתגר על הירח", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר בחרה, חקרה ובנתה דגם המתבסס על שימוש ייחודי, מסקרן ומעניין כחלק מנושר האתגר - הירח". 
עיריית רחובות | מועצה מקומית באר יעקב | עיריית חולון | עיריית בית שמש | FIRST Israel | LEGO | LEGO Education 
למידע נוסף הכנסו לאתר: http://www.karev.org.il

פורסם בתאריך -17/06/2019 בדף הפייסבוק תכנית קרב למעורבות בחינוך למעבר לדף לחץ כאן 

תכנית קרב למעורבות בחינוך

תכנית קרב למעורבות בחינוך

תכנית קרב למעורבות בחינוך

תכנית קרב למעורבות בחינוך

תכנית קרב למעורבות בחינוך