פרסים לנבחרות הרובוטיקה שלנו


כבוד לתלמידי בתיה"ס רמון ותלמים על ההישגים המרשימים בתחרות הרובוטיקה שהתקיימה בכפר הירוק בשישי האחרון.

נבחרת שכבת כיתות ב' מבית ספר רמון, זכתה בפרס "פרזנטציה מושקעת", נבחרת תלמידי ג'-ד', מבית ספר רמון, זכתה בפרס "כוכבים עולים", נבחרת תלמידי כיתה ג' מבית ספר תלמים, זכתה בפרס "הפוסטר המרשים".
במהלך התחרות אשר מתקיימת במסגרת JUNIOR FLL העולמי, ובארץ על ידי עמותת FIRST והטכניון, הציגו התלמידים בפני חבר השופטים את הרובוטים שבנו והפגינו את פועלם המשותף בצורה נהירה ומעוררת השתאות. 
בטקס הסיום של התחרות, העניקו השופטים לנבחרת כיתות ב' מבית ספר רמון, את פרס "פרזנטציה מושקעת ", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר השקיעה בהצגת התוצרים". עוד ציינו השופטים "ההתלהבות שלכם הייתה מעוררת השראה, נהנינו מההצגה המושקעת שלכם, היצירתיות שהפגנתם והפתרונות שהצגתם לבעיות השונות".

לנבחרת כיתות ג'-ד' מבית ספר רמון , העניקו השופטים את פרס "כוכבים עולים". השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר תפסה את תשומת לב הבוחנים והם מצפים לראות ממנה דברים גדולים בעתיד". עוד ציינו השופטים "רמת הידע שהצגתם בנושא החלל גבוהה ומרשימה, הדגמים שבניתם והמחקר מאחוריהם היו ייחודיים מאוד".

לנבחרת כיתות ג' מבית ספר תלמים, העניקו השופטים את פרס "הפוסטר המרשים", השופטים ציינו כי "פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה אשר יצרה פוסטר מרשים ומדויק תוך כדי שימת דגש על כל חלקיו". עוד ציינו השופטים "בדקתם וזיהיתם צורך חשוב מאוד לחיים על הירח - מים".

נושא תחרות הרובוטיקה השנה הוא "הירח", התלמידים בחרו לחקור אודות האתגרים בחלל, חברי הנבחרות הציגו את עבודת החקר והממצאים שגילו על גבי פלקט מעוצב. הם בנו ותכנתו דגם רובוטי.
במהלך השנה פעלה בבית הספר תוכנית רובוטיקה בשיתוף תוכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת א.ש בינה. במהלך התוכנית נחשפים התלמידים לעולם הרובוטיקה, תוך היכרות עם מרכיביו המגוונים: אלקטרוניקה, מכניקה, תכנות ולוגיקה, במטרה ליצור הבנה ולעורר את הסקרנות הטבעית של התלמידים. 

שמחתי לשמוע על ההישגים וברכותי לתלמידים ולאלי חולי מנהל תכנית הרובוטיקה בבתי הספר.

כיף גדול לפתוח את השבוע עם בשורות הישגים של תלמידינו.

שלכם,
ניסים גוזלן – ראש המועצה

פורסם בתאריך -16/06/2019 בדף הפייסבוק מועצה מקומית באר יעקב למעבר לדף לחץ כאן